Neden Marko Medya?

Tecrübe

Web Tasarım, Yazılım ve Arama motoru optimizasyonu alanlarında sadece bilgi yeterli değildir. Herhangi bir engelle karşılaşıldığında ya da yenilikçi çözümler sunarken, daha önceden edindiğimiz tecrübeler projelerimizde daha sağlam adımlarla ilerlememizi sağlamaktadır.

Sınırsız Destek

Yer aldığımın projelerde işimiz projeyi tamamladığımızda bitmiyor. Bizim kalitemizi ortaya koyan en önemli etkenlerden biri de müşterilerimize kesintisiz destek sunarak onların isteklerine kesintisiz olarak cevap verebilmemizdir.

ÖZGÜN ÇALIŞMALAR

Ortaya koyduğumuz her çalışma, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanmış birbirinden bağımsız, özgün çalışmalardır. Çünkü biz biliyoruz ki farklı olmak her zaman bir adım önde olmak demektir.

YENİLİK


Müşterilerimizin düşündüğü her fikir bizim için değerlidir. Bu yüzden onların fikirlerini hayata geçirmek için elimizden geleni yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun için teknolojinin bize sunduğu bütün fırsatları değerlendiriyoruz. Çünkü bunları değerlendirmek için gerekli bilgi ve tecrübeye sahibiz.

PROFESYONEL YAKLAŞIM

Müşterilerimizle yeni bir projeye başlamadan önce bir araya gelip neler yapılması gerektiğini hangi teknolojileri, nasıl bir tasarımla kullanabileceğimiz konusunda müzakerelerde bulunuyoruz. Bunun sonucunda üstümüze düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

UZUN VADELİ DÜŞÜNCELER

Bizim için önemli olan bugünü kurtarma düşüncesi değil yarın birlikte başka projelere adım atabilmektir. Yer aldığımız projeleri hakkını vererek teslim etmeye çalışıyoruz çünkü biliyoruz ki o proje sizin prestijiniz olduğu kadar bizim de prestijimizdir.

AKTİF ÇALIŞMA

Her yeni projede baştan sona projenin her anında müşterilerimizin düşünceleri bizim için değerlidir. Bu yüzden projenin her aşamasında bu fikirlere göre yolumuzu çiziyoruz.

EMPATİ

Yer aldığımız projelerin müşterimizden önce bizim beğenimizi kazanması gerektiğini düşünüyoruz. Bizim beğenmediğimiz projeyi sadece para kazanmak uğruna kimseye sunamayız. Bizim beğenimizi kazanan projeyi müşterimize sunuyoruz. Eğer ki müşterimizin beğenmediği noktalar varsa onları da onun istediği şekilde değiştiriyoruz.

HEDEF KİTLE

Her yeni projede asıl amaç hedef kitleye doğru şekilde ulaşabilmektir. Projelerimizde bunun için gerekli danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz.

AMACA UYGUNLUK

Bizim için her proje yeni bir çalışma demektir. Bir projeyi aynı şekliyle farklı farklı müşterilere sunmak demek onun amacına uygunluğunu engeller. Çünkü her bireyin ve işletmenin ihtiyaçları ve düşünceleri farklıdır. Biz projelerimizde her çalışmanın gerek görsellik gerek programlanması açısından amacına uygun olması için uğraşıyoruz.

Hemen ARA