Sizin için Branşlarımız

Marko Medya ile şimdi tanışın...
Biz müşterilerimize daima tek bir noktadan hizmeti en hızlı yollardan sunmaya çalıştık. Buna istinaden hizmetlerimizi çeşitlendirdik. Bölgemizde olmayan makine parkurlarını bölgemize ve ilimize katmak için çalıştık ve bunu başardık. Değerli Müşterilerimizin desteği, Profesyonel işinde uzman ekibimiz ve lider makine parkurumuz ile en iyi hizmet ve ürünleri müşterilerimize sunarak memnuniyete hep yakın olmayı başardık. Bu koşullar ile birlikte müşterilerimize şu alanlarda hizmet vermekteyiz.

Grafik Tasarım

Tüm çalışmalarımızn ilk adımı grafik tasarım. Tüm işlerimizi tasarım programları ile oluşturmaya başlıyoruz. 3D – 2D ve vektörel uygulamalar ile doru çalışmalar için ilk adımları burada atıyoruz.

Web Tasarım

E-ticaret sitesi, kurumsal ve kişisel web siteslerinin oluşturulması. Sitelerin hosting ve domain hizmetlerinin sağlanması. SSL gibi güvenlik altyapılarının sağlanması. Optimizasyon ve seo destekleri.

Sosyal Medya

Kişisel veya kurumsal sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması ve takip edilmesi. Medya oluşturulması ve takvimlendirilmesi. Sosyal medya platformlarında reklam yayncılığı ve danışmanlığı

Programlama Yazılım

Kerinti Markası adı altında firmaların isteklerine özel yazılımları sunarak çözüm üretmek. İş akış ve yönetim yazılımı istatistlik gibi iş dünyasının gereksinimlerine çözüm üretmek için online veya masaüstü yazılımlar ile çözümler üretiyoruz.

Digital Print

33×66 cm büyüklüğüne 400 gr ağırlığındaki kağıtlara kadar ister bir adet ister bin adet tüm kağıt çeşitlerine kuru baskı yapıyoruz. Aynı anda otomatik buklet oluşturma ile daha hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz. Bu sayede her baskıyı aynı maliyete bireysel olarak baskı yapabiliyoruz.

Ofset Baskı

iki renk ve 4 renk ofset baskı makinelerimiz ile saatde 15.000 kopya baskı hızıyla baskısı yapabilmekteyiz. Katalog, broşür, Kartvizit, fatura, irsaliye, otokopili numaratörlü işleri üretebiliyoruz. Kısacası tüm ofset çözümlerinizi bizimle halledebilirsiniz.

Flekso Baskı

Rulodan ruloya saatte 5.000 metre hızında 4 renk baskı seçeneği ile esnek malzemelere ambalaj ve paketleme ürünlerine etiketlere ve daha fazlasına maksimum hız ve kalite de baskı alıyor ve çeşitlilik sunuyoruz.

İç-Dış Mekan Baskı

Bünyemizde bulunan solvent ve eko solvent baskı makineleri ile pankart, bilbord reket megalight, afiş , deri kanvas duvar kağıdı ve daha bir çok materyale baskı alıp uygulayabiliyoruz. Araç giydirme, cephe giydirme, Deri baskılı panolar yapabildiklerimizden basıları

UV baskı

Özellikle promosyon çözümleri için beyaz ve parlak baskı özellikleri ile uv baskı teknolojisini forex, fotoblok, cam, metal, taş, kağıt ve daha bir çok malzemeye anından baskı yapabilir ve bitmiş ürünlerinize değer katarız.

Tampon Baskı

Esnek, girintili, oval ve düz olamayan baskı için en zor alanlar ulaşabilen bir baskı yöntemimiz. Kalem, çakmak, tuzluk, bardak, tabak gibi ürünlerin üzerine baskı uygulama tekniğidir.

Lazer Kesim Markalama

160×120 cm ölçülerinde çift kafa 150w kesim gücü ile ahşap , pleksi vb. metal olmayan tüm ürünleri kesme ve markalama yapma imkanının bize sunar. Özel kutular en ince kesimler ve şablonlar bununla mümkün. 

Cnc Kesim

160×350 cm ölçülerindeki tablası ile Alüminyum, Dekota, Pleksi, Alkor, Ahşap ve bunun gibi malzemerin kesimi kazıması ve bunlardan oluşturulacak tabela ve totemlerin kesimleri için hızlı pratik bir çözüm sunar.

Tabela ve Totem

Kendi bünyemizden tasarımından başlayıp dikimine kadar olan süreçleri ışıklı ve ışıksız tabela imalatlarımız sayesinde, özgün klasikten uzak ürünler ortaya koyuyoruz. İç ve dış mekan tabela çalışmaları için yaratıcı fikirler sunuyoruz.

Paketleme

Marko Pak markamız ile 6×8 ölçüsü ile 7×12 ölçülerinde tek kullanımlık  ıslak mendil üretiyoruz. Ayrıca istenilen gr da stik şeker ve tuz paketleme makinelerimiz ile müşterilerimize sürekli ürün tedariğini sağlıyoruz. 

Süblimasyon Baskı

T-shott, şapka, kupa şilt plaket isimlik vb. süblimasyon baskı sistemine uygun ürünler üretiyoruz. Bu ürünlerin tamamı kişiye özel her bir ürün farklı üretebiliyoruz.

Çok daha Fazlası

sizin için üretiyoruz

Kartvizit, Kaşe, Fatura, İrsaliye, Adisyon, Sipariş Fişi, Tahsilat Makbuzu, Amerikan Servis, Otopaspası, Broşür, İnsört, Katalok, El İlanı, Magnet, Oto Kokusu, Ruhsat Kabı, Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Antetli zarflar, Kalem, Çakmak, Ajanda, Takvim, Bloknot, Küp Not, Etiket, Müşteri kartı, Pvc kart baskısı, Pleksi büküm, folyo kesim, plaket, şilt, isimlik, personel isimliği, kimlik kartı, fotoğraf çekimeri, dron çekim, video montaj, audio montaj, video animasyon, Bilbord, raket ve açıkhava baskıları, deri atatürk panosu, duvar kağıdı baskısı, rollup banner, xbanner, örümcek stant, menü, çatal bıçak kılıfı, baskılı peçete, kutu, koli, led tabela, pleksi kutu harf, krom harf, kompozit giydirme, yönlendirme tabelaları, fotoğraf baskısı, canvas baskısı, uyarı levhaları, asansör etiketleri, Bayrak, flama, duba, vb.
bunların dışında sizin hayalinizdekileri de siz anlatırsanız birlikte yapamayacağımız işler olmaz.