Hakkımızda

Marko Medya, 02 Şubat 2008 yılında çalışma hayatına start veren, reklam ve tanıtım sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Kısa bir süre içerisinde müşteri portföyünü genişleten ve bölgesinde söz sahibi olma başarısını kazanan kuruluş, bu hızlı büyümenin temelinin özverili, zamanında ve kaliteli hizmet anlayışının var olduğu gerçeğini hiçbir zaman unutmayıp, her yeni günün başlangıcında ilk günkü gibi çalışmalarını devam etmektedir.

Geçen süre zarfında firmamızı tercih eden kuruluşlar her zaman kaliteyi, sürekli hizmeti ve başarıya sahip olmuşlardır. Bu çalışmaların sonucunu ilk bir yılında müşteri sayısını katlayarak büyümüş ve hizmet alanlarını genişletmiştir. Müşterilerine daha kısa süre içerisinde hizmet sunabilmek adına araç parkurunu genişletmiş ve her geçen gün ileriye dönük büyük hedeflerle yoluna devam etmektedir.

Bizler müşterilerimize ilk yıl içerisinde Radyo-TV reklamları ve Web tasarımcılığı alanında hizmet verirken, ilk altı ay içerisinde Web Hosting hizmetini de müşterilerimize sunarak ilk atılımımızı yapmış bulunmaktayız. Bu sürecin ardından firmamız Outdoor reklamcılık alanında yatırımlara yönlenmiş ve ilk yılın ardından bünyesine Outdoor baskı makinesini de katarak bir kat daha büyüyerek yoluna devam etmektedir. Sonrasında İç mekan baskı, Tampon Baskı, Süblümasyon Baskı, Digital baskı, Flekso Baskı ve ofset baskı makinelerini parkuruna dahil ederek hizmet yelpazesini genişleterek devam etti.

Amacımız müşterilerimize daima kaliteli bir hizmet vermek. Bu anlamda müşterilerimizin kazancını ve büyümesini temel prensip alıp onların başarısını kendi başarımız saymaktayız. Siz değerli müşterilerimizle daha güzel başarılı çalışmalarda bulunup beraberce büyümek istiyoruz.

Hemen ARA